Programma 2018

Wagens Muziek Spel Kermis Dans Feesttent
12.00
Scouting van Swietengroep
Maak kennis met de scoutingvereniging uit Vledder!
12.00
17.00

Springkussen
12.00
17.00

Sweeper
Spring over een ronddraaiende balk en win het spel!
12.00
17.00

't Belsenspan
Trekpaarden aan het werk met zware objecten. Er komt ook een smid mee!
12.00
17.00

Wompel Pompel
Gratis schminken
12.00
17.00

Zandbult
Vind de schatten in de zandbult!
12.00
17.00
Kermis
12.00
17.00

Kermis
15.30
23.59
Doorlopend muziek en gezelligheid
12.00
17.00

Corsowagens prikken
13.00
20.00

Doorlopend muziek en gezelligheid
15.30
17.00
12.30
13.00
De Dwingeler Daansers
Folklore Dansgroep De Dwingeler Daansers
13.00
13.30
13.30
Kindercorso
13.30
14.00
The Mule Stompers
Swingende jazz- / countrymuziek
13.30
13.50
Sportinn
Dansdemonstraties
13.50
14.00
14.00
Figuranten bij de corsowagens
De figuranten van de zaterdagoptocht staan bij hun corsowagen voor een spetterende presentatie!
14.00
15.00

Rondgang wagens
14.00
16.00
Optocht muziekkorpsen
Showband Oerterp uit Ureterp, Fanfarekorps Irene uit Hasselt en Harmonieorkest uit Noordenveld.
14.00
16.00
Treden op tijdens en tussen de wagenoptocht.

The Mule Stompers
Swingende jazz- / countrymuziek
14.30
14.50

The Mule Stompers
Swingende jazz- / countrymuziek
15.30
15.50
De Dwingeler Daansers
Folklore Dansgroep De Dwingeler Daansers
14.00
14.30
14.30
Sportinn
Dansdemonstraties.
14.50
15.00
15.00
15.30
De Dwingeler Daansers
Folklore Dansgroep De Dwingeler Daansers
15.30
15.50

Sportinn
Dansdemonstraties
15.50
16.00
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
Avondcorso
20.00
22.00
20.30
21.00
21.30
22.00
Flodderfeest
22.00
23.59
22.30
23.00
23.30

Wagens

  • Kindercorso
    13.30 - 14.00
  • Figuranten bij de corsowagens
    14.00 - 15.00
  • Rondgang wagens
    14.00 - 16.00
  • Avondcorso
    20.00 - 22.00

Muziek

  • The Mule Stompers
    13.30 - 13.50
  • Optocht muziekkorpsen
    14.00 - 16.00
  • The Mule Stompers
    14.30 - 14.50
  • The Mule Stompers
    15.30 - 15.50

Spel

  • Scouting van Swietengroep
    12.00 - 17.00
  • Springkussen
    12.00 - 17.00
  • Sweeper
    12.00 - 17.00
  • 't Belsenspan
    12.00 - 17.00
  • Wompel Pompel
    12.00 - 17.00
  • Zandbult
    12.00 - 17.00

Kermis

  • Kermis
    12.00 - 17.00
  • Kermis
    15.30 - 23.59

Dans

  • De Dwingeler Daansers
    13.00 - 13.30
  • Sportinn
    13.50 - 14.00
  • De Dwingeler Daansers
    14.00 - 14.30
  • Sportinn
    14.50 - 15.00
  • De Dwingeler Daansers
    15.30 - 15.50
  • Sportinn
    15.50 - 16.00

Feesttent

  • Doorlopend muziek en gezelligheid
    12.00 - 17.00
  • Corsowagens prikken
    13.00 - 20.00
  • Doorlopend muziek en gezelligheid
    15.30 - 17.00
  • Flodderfeest
    22.00 - 23.59
Wagens Muziek Spel Kermis Dans Feesttent
13.00
Corsowagens prikken
13.00
20.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30

Feesttent

  • Corsowagens prikken
    13.00 - 20.00
Wagens Muziek Spel Kermis Dans Feesttent
13.30
Kindercorso
13.30
14.00
14.00
Rondgang wagens
14.00
16.00
Optocht muziekkorpsen
Showband Oerterp uit Ureterp, Fanfarekorps Irene uit Hasselt en Harmonieorkest uit Noordenveld.
14.00
16.00
Treden op tijdens en tussen de wagenoptocht.
14.30
15.00
15.30
Kermis
15.30
23.59
Doorlopend muziek en gezelligheid
15.30
17.00
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
Avondcorso
20.00
22.00
20.30
21.00
21.30
22.00
Flodderfeest
22.00
23.59
22.30
23.00
23.30

Wagens

  • Kindercorso
    13.30 - 14.00
  • Rondgang wagens
    14.00 - 16.00
  • Avondcorso
    20.00 - 22.00

Muziek

  • Optocht muziekkorpsen
    14.00 - 16.00

Kermis

  • Kermis
    15.30 - 23.59

Feesttent

  • Doorlopend muziek en gezelligheid
    15.30 - 17.00
  • Flodderfeest
    22.00 - 23.59
Wagens Muziek Spel Kermis Dans Feesttent
12.00
Scouting van Swietengroep
Maak kennis met de scoutingvereniging uit Vledder!
12.00
17.00

Springkussen
12.00
17.00

Sweeper
Spring over een ronddraaiende balk en win het spel!
12.00
17.00

't Belsenspan
Trekpaarden aan het werk met zware objecten. Er komt ook een smid mee!
12.00
17.00

Wompel Pompel
Gratis schminken
12.00
17.00

Zandbult
Vind de schatten in de zandbult!
12.00
17.00
Kermis
12.00
17.00
Doorlopend muziek en gezelligheid
12.00
17.00
12.30
13.00
De Dwingeler Daansers
Folklore Dansgroep De Dwingeler Daansers
13.00
13.30
13.30
The Mule Stompers
Swingende jazz- / countrymuziek
13.30
13.50
Sportinn
Dansdemonstraties
13.50
14.00
14.00
Figuranten bij de corsowagens
De figuranten van de zaterdagoptocht staan bij hun corsowagen voor een spetterende presentatie!
14.00
15.00
De Dwingeler Daansers
Folklore Dansgroep De Dwingeler Daansers
14.00
14.30
14.30
The Mule Stompers
Swingende jazz- / countrymuziek
14.30
14.50
Sportinn
Dansdemonstraties.
14.50
15.00
15.00
15.30
The Mule Stompers
Swingende jazz- / countrymuziek
15.30
15.50
De Dwingeler Daansers
Folklore Dansgroep De Dwingeler Daansers
15.30
15.50

Sportinn
Dansdemonstraties
15.50
16.00
16.00
16.30

Wagens

  • Figuranten bij de corsowagens
    14.00 - 15.00

Muziek

  • The Mule Stompers
    13.30 - 13.50
  • The Mule Stompers
    14.30 - 14.50
  • The Mule Stompers
    15.30 - 15.50

Spel

  • Scouting van Swietengroep
    12.00 - 17.00
  • Springkussen
    12.00 - 17.00
  • Sweeper
    12.00 - 17.00
  • 't Belsenspan
    12.00 - 17.00
  • Wompel Pompel
    12.00 - 17.00
  • Zandbult
    12.00 - 17.00

Kermis

  • Kermis
    12.00 - 17.00

Dans

  • De Dwingeler Daansers
    13.00 - 13.30
  • Sportinn
    13.50 - 14.00
  • De Dwingeler Daansers
    14.00 - 14.30
  • Sportinn
    14.50 - 15.00
  • De Dwingeler Daansers
    15.30 - 15.50
  • Sportinn
    15.50 - 16.00

Feesttent

  • Doorlopend muziek en gezelligheid
    12.00 - 17.00
No events available!